Prohlížíte pobočku
Olomouc
Navštivte také pobočku v Brně » CAXA BRNO

KONTAKT PROVOZOVNA OLOMOUC:
E-mail: caxa.asistentky@seznam.cz
 Tel: 608 858 985
Otevřeno: Po-Ne / 9:00-20:00
 

Bižuterie

V naší nabídce naleznete různé typy bižuterie, která je vhodná k šatům, které si u nás vyberete. Nabízíme doplňky z perliček, štrasové, bižuterii s komponenty Swarovski a mnohé jiné. Najdete u nás kvalitní jabloneckou bižuterii i ručně vyráběné doplňky za velice příznivé ceny. Výhodou zakoupení bižuterie u nás je, že si ji můžete vyzkoušet přímo k vybranému modelu.

V nabídce jsou náhrdelníky, naušnice, náramky, sponky, prsteny, pásky i celé soupravy.... fotogalerie zde uvedená je pouze ilustrativní, nabízíme šperky těchto typů v mnoha různých provedeních... Ceny se pohybují řádově od 100 do 700 Kč dle typu výrobku.

 


 

Galerie pro pobočku OLOMOUC:
bižuteriebižuteriebižuteriebižuteriebižuteriebižuteriebižuteriebižuteriebižuteriebižuteriebižuteriebižuteriebižuteriebižuteriebižuteriebižuteriebižuteriebižuteriebižuteriebižuteriebižuteriebižuteriebižuteriesvatební  bižuteriesvatební bižuteriesvatební bižuteriesvatební bižuteriesvatební bižuteriesvatební bižuteriesvatební bižuteriesvatební bižuteriesvatební bižuteriesvatební bižuteriesvatební naušnicesvatební soupravysvatební soupravy