Prohlížíte pobočku
Olomouc
Navštivte také pobočku v Brně » CAXA BRNO

KONTAKT PROVOZOVNA OLOMOUC:
E-mail: caxa.asistentky@seznam.cz
 Tel: 608 858 985
Otevřeno: Po-Ne / 9:00-20:00
 

Svatební klobouky a fascinátory

Svatební klobouk či klobouček může být velice zajímavým oživením celé svatební kreace. I když dnes nejsou klobouky příliš častou volbou a mnoho nevěst se jich obává, k některým typům šatů zkrátka patří a celkový svatební outfit získá díky nim ten patřičný šmrnc.

Ne každá nevěsta je však "kloboukový" typ, takže doporučujeme svatební klobouk alespoň vyzkoušet a posoudit, zda Vám klobouček sluší a zda se v něm cítíte dobře.

Poměrně velké oblibě především v zahraničí se těší tzv. fascinátory, což jsou ozdoby na hlavu připevněné na čelence či na hřebínku větších či menších rozměrů. Využít je mohou jak nevěsty, tak i svatební maminky či jiné dámy, a to nejen na svatbu, ale i na jiné společenské události. V nabídce máme fascinátory jak bílé a krémové, tak i barevné, především černé. 

Cena za zapůjčení klobouků a fascinátorů se pohybuje od 200 do 500 Kč.

Zobrazená fotogalerie ukazuje použití některých našich klobouků a fascinátorů v kombinaci se svatebními a společenskými šaty, není naší kompletní  nabídkou, kompletní sortiment Vám rádi předvedeme osobně v našem svatebním salonu.

 

Galerie pro pobočku OLOMOUC:
svatební fascinátorsvatební kloboučeksvatební kloboučeksvatební kloboučeksvatební kloboučeksvatební kloboučkysvatební klobouksvatební klobouk