Prohlížíte pobočku
Olomouc
Navštivte také pobočku v Brně » CAXA BRNO

KONTAKT PROVOZOVNA OLOMOUC:
E-mail: caxa.asistentky@seznam.cz
 Tel: 608 858 985
Otevřeno: Po-Ne / 9:00-20:00
 

Ozdoby do vlasů

Nabízíme také široký sortiment vlasových doplňků ke svatebním i společenským šatům a také doplňky na hlavu pro družičky a děti.  Můžete u nás zakoupit např. látkové kytky a ozdoby ,klasické štrasové korunky a čelenky, různé sponky, kytičky, vlásenky apod.

Nabízený sortiment je velice široký a rádi Vám s výběrem poradíme.

Fotogalerie zobrazuje pouze typy ozdob, které nabízíme, náš sortiment je mnohem širší. Pro výběr doporučujeme navštívit nás nebo nás kontaktovat e-mailem v případě speciálních požadavků.

Galerie pro pobočku OLOMOUC:
čelenkačelenkahřebínekhřebínekhřebínekhřebínekhřebínekhřebínekhřebínekhřebínekkamínky na drátkukamínky na drátkukamínky na drátkukamínky na drátkukamínky na drátkukamínky na drátkukamínky na drátkukamínky na drátkukamínky na drátkukorunkakorunkakorunkakorunkakorunkakorunkakorunkakorunka svatební korunka svatebníkorunka svatebníkorunka svatebníkorunka štrasovákorunka štrasovákrajková ozdobakrajková ozdobakrajková ozdobakvětiny na drátkukvětiny na drátkukvětiny na drátkukvětiny na drátkukvětiny na drátkukvětiny na drátkukvětiny na drátkukvětiny na drátkukvětiny na drátkukvětiny na drátkukvětiny na drátkukvětiny na drátkulístečky na drátkulístečky na drátkulístečky na drátkuozdoba do vlasůozdoba do vlasůozdoba do vlasůozdoba do vlasůozdoba do vlasůozdoba do vlasůozdoba do vlasůozdoba do vlasůozdoba do vlasůozdoba do vlasůozdoba do vlasůozdoba do vlasůozdoba do vlasůozdoba do vlasůskřipečkyskřipečkyspirálkyspirálkyspirálkyvlásenkavlásenkavlásenkavlásenkavlásenkavlásenkavlásenkyvlásenkyvlásenkyvlásenkyvlásenkyvlásenkyvlásenkyvlásenkyvlásenkyvlásenkyvlásenkyvlásenkyvlásenkyvlásenkyvlásenky