Prohlížíte pobočku
Olomouc
Navštivte také pobočku v Brně » CAXA BRNO

KONTAKT PROVOZOVNA OLOMOUC:
E-mail: caxa.asistentky@seznam.cz
 Tel: 608 858 985
Otevřeno: Po-Ne / 9:00-20:00
 

Svatební deštníky a slunečníky

I když si každá nevěsta přeje, aby v její svatební den svítilo sluníčko, přece jen se může stát, že bude pršet a Vy budete potřebovat deštník.

A protože jako nevěsta s pestrobarevným deštníkem nebudete vypadadat už tak pohádkově jak jste si původně představovala, nabízíme k zapůjčení také bílé či krémové svatební deštníky, které lze v případě hezkého počasí využít také jako doplněk při focení nebo slunečník. V nabídce jsou také jednobarevné deštníky klasické či ve tvaru srdce, které můžete použít jako doplněk na focení.

Na focení nabízíme také speciální krajkové svatební slunečníky, a to nejen pro nevěsty, ale i pro družičky.

Připravujete-li svatební obřad venku a není možné jej přesunout do vnitřních prostor v případě deště, můžete si u nás zapůjčit také větší množství velkých golfových deštníků v bílé a černé barvě.
V případě zapůjčení nad 10 ks cena za kus 100 Kč ( běžná cena 200 Kč)

Výše půjčovného deštníků je 200-300 Kč.

 

Galerie pro pobočku OLOMOUC:
destnik-srdce-ruzovydeštník golfový bílýdeštník golfový velký černýdeštník průhlednýdeštník srdce červenýdeštník srdce fialovýdeštník velký golfový bílýdeštník zelenýsvatební-deštník-1svatební-deštník-2svatební-deštník-3svatební-deštník-4svatební-deštník-5svatební-deštník-6svatební-deštník-krajkovýsvatební-slunečník-1svatební-slunečník-1svatební-slunečník-2