Prohlížíte pobočku
Olomouc
Navštivte také pobočku v Brně » CAXA BRNO

KONTAKT PROVOZOVNA OLOMOUC:
E-mail: caxa.asistentky@seznam.cz
 Tel: 608 858 985
Otevřeno: Po-Ne / 9:00-20:00
 

Svatební deštníky a slunečníky

I když si každá nevěsta přeje, aby v její svatební den svítilo sluníčko, přece jen se může stát, že bude pršet a Vy budete potřebovat deštník.

A protože jako nevěsta s pestrobarevným deštníkem nebudete vypadadat už tak pohádkově jak jste si původně představovala, nabízíme k zapůjčení také bílé či krémové svatební deštníky, které lze v případě hezkého počasí využít také jako doplněk při focení nebo slunečník. V nabídce jsou také jednobarevné deštníky klasické či ve tvaru srdce, které můžete použít jako doplněk na focení.

Na focení nabízíme také speciální krajkové svatební slunečníky.

Připravujete-li svatební obřad venku a není možné jej přesunout do vnitřních prostor v případě deště, můžete si u nás zapůjčit také větší množství velkých golfových deštníků v bílé a černé barvě.
V případě zapůjčení nad 10 ks cena za kus 100 Kč ( běžná cena 200 Kč)

Výše půjčovného deštníků je 200-300 Kč.

 

Galerie pro pobočku OLOMOUC:
deštník duhový velkýdeštník golfový velký černýdeštník krémový tmavýdeštník modrýdeštník průhlednýdeštník srdce červenýdeštník srdce fialovýdeštník srdce krémovédeštník srdce oranžovédeštník srdce růžovédeštník velký golfový bílýdeštník vínovýslunečníksvatební deštník bílý svatební deštník krajkovýsvatební deštník krémovýsvatební deštník s volánkemsvatební deštník s volánkem