Prohlížíte pobočku
Olomouc
Navštivte také pobočku v Brně » CAXA BRNO

KONTAKT PROVOZOVNA OLOMOUC:
E-mail: caxa.asistentky@seznam.cz
 Tel: 608 858 985
Otevřeno: Po-Ne / 9:00-20:00
 

Svatební doplňky a boty

Doplňky jsou nedílnou součástí svatebních či společenských šatů. Správné doplňky totiž šaty dotvoří a udělají z nich jedinečný celek. I z úplně jednoduchých a obyčejných šatů tak můžete vykouzlit neobyčejný a jedinečný model. Obecně samozřejmě platí, že barva doplňků by měla korespondovat s barvou a zdobením šatů.

Náš svatební salon nabízí samozřejmě   široký sortiment doplňků ke svatebním a společenských šatům i oblekům.  Můžete si u nás  zakoupit svatební obuv, zakoupit či zapůjčit  společenskou obuv, kabelky, různé svatební ozdoby do vlasů, závoje, půjčujeme také svatební klobouky, pelerínky, kožíšky, svatební deštníky a slunečníky, bižuterii, korunky a mnoho dalšího - na co si jen vzpomenete...

Náš sortiment zahrnuje stovky druhů svatebních doplňků v různých barvách a stylech, které nakupujeme od různých dodavatelů a neustále je doplňujeme, obnovujeme a rozšiřujeme. Za rozumnou cenu si tak můžete zapůjčit  či zakoupit cokoli budete potřebovat a navíc můžete vyzkoušet více typů doplňků přímo k vybraným svatebním či společenským šatům na místě .

Vzhledem k tomu, že sortiment doplňků je poměrně široký a často se mění, není možné ve fotogaleriích zobrazit naši kompletní nabídku. Tu Vám rádi představíme při návštěvě našeho svatebního salonu. V našich fotogaleriích se však můžete inspirovat a zjistíte, co všechno vlastně můžete potřebovat.

Více o svatebních doplňcích najdete také ve Svatebním průvodci.