Prohlížíte pobočku
Olomouc
Navštivte také pobočku v Brně » CAXA BRNO

KONTAKT PROVOZOVNA OLOMOUC:
E-mail: caxa.asistentky@seznam.cz
 Tel: 608 858 985
Otevřeno: Po-Ne / 9:00-20:00
 

Svatební šaty

Objednejte si termín zkoušení svatebních šatů předem !

Na svatební šaty kladou nevěsty při přípravě svatby obvykle největší důraz. Snad každá malá holka sní o tom, jaké to bude a jaké šaty bude mít na sobě, až se jednou bude vdávat. Čím víc se náš velký den blíží, tím víc se snažíme, aby všechno bylo dokonalé. Svatební šaty obzvlášť. Bude to přece Váš den. Budete středem pozornosti a budete se cítit jako princezna - obletovaná a obdivovaná.    

Pro to, abyste si z naší nabídky mohla vybrat šaty Vašich snů, se snažíme  dělat maximum. Neustále nakupujeme nové modely a rozšiřujeme celý sortiment tak, abyste u nás, ve Svatebním centru CAXA, našla vše pro Vaši svatbu pod jednou střechou. Šaty, které nabízíme, proto vždy odpovídají aktuálním svatebním trendům a požadavkům. 
 
Současná nabídka našeho svatebního salonu čítá okolo 1000 modelů  svatebních šatů různých stylů, barev a velikostí. Svatební šaty si můžete zapůjčit za půjčovné, které se pohybuje řádově od
3 000 do 16 000 Kč dle výrobce. Šaty si u nás můžete také zakoupit, a to jak použité, tak i nové, v různých cenových relacích. Naše svatební šaty doplňujeme několikrát za rok a v naší nabídce se objevují stále nové a nové modely svatebních šatů. Také stále nabízíme zajímavé akce a slevy pro nevěsty.  

Jak správně vybírat svatební šaty?

Každá nevěsta má samozřejmě jiné představy a požadavky, jak mají svatební šaty vypadat. Je ale několik základních pravidel, kterých by se měla držet, jako například postava, kterou jí příroda nadělila, barva vlasů a barva pleti (ne každému sluší právě bílé svatební šaty), výška postavy korespondující také s výškou ženicha a další faktory. V našem salonu Vám rádi s výběrem poradíme a vhodné šaty Vám doporučíme.

Kdy vybírat svatební šaty?

Přestože nabídka našeho svatebního salonu je opravdu velká, pokud chcete mít větší výběr nebo jste si vybrali termín svatby, který je více frekventovaný, doporučujeme vybírat svatební šaty s dostatečným časovým předstihem. Ideální doba je 4-6 měsíců předem, jsou ale nevěsty, které si svatební šaty vybírají i 9 měsíců před svatbou a naopak jiné, které přijdou svatební šaty vybrat třeba týden před ní. Vzhledem k naší početné nabídce určitě není problém vybrat si svatební šaty těsně před svatbou. 

Musíte se objednat, pokud si u nás chcete svatební šaty vyzkoušet?

Pokud nás chcete navštívit a vyzkoušet si svatební šaty, je potřeba se předem  objednat u nás na recepci telefonicky či e-mailem. Vyhnete se tak případnému čekání či odmítnutí ve frekventovaných obdobích a bude pro Vás rezervován čas potřebný k výběru šatů či jiných služeb.  Při výběru svatebních šatů se Vám bude věnovat některá naše svatební asistentka. Společně vyzkoušíte svatební šaty, které si  předtím   třeba vytipujete  z našeho webu, a také Vám nabídne k vyzkoušení svatební šaty, které se jí budou zdát pro Vás vhodné. Vaše svatební asistentka Vám pomůže i s dalšími věcmi ohledně Vaší svatby a bude se o Vás starat po celou dobu Vašich svatebních příprav.

Budete něco za zkoušení platit ?

Ano, od 1.dubna 2019 zavádíme poplatek za zkoušení šatů. Pokud si však u nás šaty rezervujete, neplatíte samozřejmě nic. Za první hodinu zkoušení zaplatíte 200 Kč, za každou další hodinu dalších 200 Kč, za každou další půlhodinu 100 Kč. Tedy hodina zkoušení = 200 Kč, hodina a půl = 300 Kč, 2 hodiny = 400 Kč atd. Potřebujete-li čas na rozmyšlenou, zaplatíte poplatek za zkoušení a vrátíte-li se do 3 měsíců šaty závazně rezervovat, zaplacený poplatek či všechny poplatky ( případně i z našeho druhého salonu ) Vám budou odečteny od zálohy zaplacené v rámci rezervační smlouvy. Poplatky platíte v každém našem salonu zvlášť a všechny Vám budou odečteny v kterémkoli našem salonu, kde si šaty rezervujete.