Prohlížíte pobočku
Olomouc
Navštivte také pobočku v Brně » CAXA BRNO

KONTAKT PROVOZOVNA OLOMOUC:
E-mail: caxa.asistentky@seznam.cz
 Tel: 608 858 985
Otevřeno: Po-Ne / 9:00-20:00
 

Dětské obleky

Náš svatební salon nabízí k zapůjčení:

- dětské černé obleky s vestou; vel. 86-176
- dětské černé kalhoty s krémovou vestou; vel. 92-176
- dětské světlé kalhoty s vestou , vel. 86 - 122
- dětské světle hnědé obleky s vestou; vel. 104-158
- dětské šedočerné obleky s vestou; vel. 146-158
- dětské krémové fraky s vestou; vel. 98-128
- dětské šedé smokingy s vestou; vel. 128-146
- komplety pro miminka ( kalhoty,vesta,čepice,košile ) vel. 62-86

K oblekům půjčujeme standardně i košile ve všech velikostech v barvách krémové a bílé (půjčovné 100-200 Kč), na vyžádání je možno zajistit také barevné dětské košile. V nabídce máme také dětské kravaty nebo motýlky v různých barvách. Rovněž nabízíme k zapůjčení chlapecké boty v černé a krémové barvě.

Půjčovné dětských obleků se pohybuje v rozmezí 400-1000 Kč.

Při rozkliknutí každého obrázku najdete dostupné barvy a velikosti. Nabídka je orientační, pro kompletní sortiment nás navštivte osobně.

 

Galerie pro pobočku OLOMOUC:
chlapecké šedé oblekyChlapecký světle modrý oblekChlapecký tmavě modrý oblekdětský černý oblekDětský světle modrý oblekDětský světle modrý oblekdětský-frak-krémovýdětský-oblek-černýminioblekyoblečky pro  miminkaoddělení dětských oblekůsvětlé kalhoty + vestašedý oblekzlaté kalhoty + vestydětský-krémový-oblek-s-vestoudětský-krémový-oblek-s-vestoudětský-krémový-oblek-s-vestoudetsky-kremovy-oblek detsky-kremovy-oblek společné-fotokalhoty-s-krémovou-vestoukalhoty-s-krémovou-vestoukalhoty-s-krémovou-vestouDětský-černý -oblek-s-vestouDětský-černý -oblek-s-vestouDětský-černý -oblek-s-vestouDětský-černý -oblek-s-vestouDětský-černý -oblek-s-vestouDětský-černý -oblek-s-vestoudetsky-cerny-smoking černé-kalhoty-s-vestou detsky-kremovy-frak dětský-šedý-oblek-Newmendětský-šedý-oblek-Newmendětský-šedý-oblek-Newmen