Prohlížíte pobočku
Olomouc
Navštivte také pobočku v Brně » CAXA BRNO

KONTAKT PROVOZOVNA OLOMOUC:
E-mail: caxa.asistentky@seznam.cz
 Tel: 608 858 985
Otevřeno: Po-Ne / 9:00-20:00
 

Svatební oznámení

V našem svatebním salonu nabízíme také na výběr z několika katalogů svatebních oznámení od renomovaných českých výrobců. V každém katalogu jsou vzorky různých typů a barev oznámení v různých cenových relacích (zhruba 15 až 50 Kč dle druhu), můžete si vybrat typ a barvu písma a samozřejmě volit i různý text (pro Vaši inspiraci najdete různá svatební motta a texty v každém z katalogů).

Dodací termín pro zhotovení svatebních oznámení je obvykle  2 týdny, jsme však schopni zajistit také urgentní dodávky. Lze samozřejmě objednat také dotisk svatebních oznámení, pokud zjistíte, že Vám jich pár chybí. Při objednávce Vám dodáme náhled oznámení ke korektuře.

Spolupracujeme s těmito dodavateli: ( dodáváme za internetové ceny )

Goldpress - www.goldpress.cz
Japos - www.japosbrno.cz
Amin - www.amin.cz
Kyoprint - www.kyoprint.cz
Studas - www.studas.cz
Pamas Bohémia  - www.svatebni-oznameni-pamas.cz

Aktuální kolekce jednotlivých dodavatelů najdete na příslušných webech. U nás si můžete prohlédnout oznámení fyzicky v katalozích.

K některým  svatebním oznámením lze zhotovit také pozvánky, jmenovky, menu, krabičky na cukroví  apod. v jednotném designu.

Máte-li zájem o svatební oznámení na míru, další netradiční tiskoviny či SVATEBNÍ NOVINY , kontaktujte naši svatební agentku Mgr.Janu Kubáčovou  na www.svatebniagentka.cz

 

Galerie pro pobočku OLOMOUC:
92868_2310539b130G10987BK653-2KK802svatebni-krabicka-K821svatebni-oznameni-G901svatebni-oznameni-G908svatebni-oznameni-G965Asvatebni-oznameni-G977svatebni-oznameni-G983svatebni-oznameni-G986