Prohlížíte pobočku
Olomouc
Navštivte také pobočku v Brně » CAXA BRNO

KONTAKT PROVOZOVNA OLOMOUC:
E-mail: caxa.asistentky@seznam.cz
 Tel: 608 858 985
Otevřeno: Po-Ne / 9:00-20:00
 

Spodní prádlo a punčochy

V kategorii  „spodní prádlo“ jsme pro Vás připravili ukázky toho, co v salonu můžete zakoupit. Snažíme se vyhovět přáním zákaznic, sortiment doplňujeme postupně podle poptávky. Proto není vždy na našich stránkách sortiment zboží úplný. Neváhejte a přijeďte se podívat, jistě vás vždy něčím zajímavým mile překvapíme. Spodní prádlo je určeno pro širokou klientelu a lze ho zakoupit i bez zapůjčení šatů. Nenabízíme pouze svatební spodní prádlo, ale také další sortiment pro běžné nošení a zaměřujeme se také na zboží, které je v běžné prodejní síti špatně dostupné.

Kromě standardní nabídka prádla se zaměřujeme na nadměrné velikosti .

Velikosti košíčků: A, B , C, D, E, F, G, H ,I
Na objednávku i: J, K, L, M
Obvody: 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 100
 

Spodní prádlo nabízíme v následujících cenových relacích:


Podprsenky: 390 – 720,- Kč
Kalhotky: 190 – 290,- Kč
Noční košilky: 470 – 650,- Kč
Formovací prádlo: 160 – 680,- Kč

Spodní prádlo pro nevěsty:


Nabízíme především  zvětšující podprsenky balkonového typu vhodné pod korzetové šaty v hladkém či krajkovém provedení, k nim kalhotky různých typů , svatební košilky, podvazky , samodržící punčochy s krajkou  a další.
 

Doporučujeme vše ladit dle barvy svatebních šatů. Pokud si půjčíte bílé šaty, zvolte bílé spodní prádlo, bílou silonku a bílý podvazek. V případě krémových šatů doporučujeme krémové spodní prádlo, krémovou silonku a krémový podvazek. Spodní prádlo je nejen pěkné, ale i funkční. Lze ho využít nejen ve svatební den. Pokud vám krajka není příjemná, můžete zvolit variantu hladkého prádla.

Cenové rozpětí svatebního prádla :


Svatební sada podprsenka + kalhotky: 940 – 1150  Kč
Podprsenky: 350 – 760 Kč
Kalhotky: 160 – 290 Kč
Podvazek: 120 Kč
Korzet: 790 – 1500 Kč
Gelové vycpávky do šatů: 390  Kč
Svatební košilky : 690 - 1000 Kč

Spodní prádlo do společenských šatů a na běžné nošení:

I zde jsme uspokojili již řadu zákaznic. Nabízíme rovněž značkové podprsenky od obvodu 65 – 95, košíčky A-G, barvy bílá, krémová, černá, opál, tělová. Podprsenky nabízíme s vysokým zvětšovacím efektem (až o 2 velikosti košíšků Forme Double za  670,- Kč), se zmenšovacím efektem (Lotus za 590,- Kč), variabilní podprsenku s kombinací ramínek na 18 způsobů (Joker18 za  550,- Kč), na větší poprsí se zvedacím efektem, odepínací a náhradní gelová ramínka, možno i za krk (Lemax za 650,- Kč). K podprsenkám nabízíme i kalhotky klasické, tanga, brasilky.

TIP : Doporučujeme ke spodnímu prádlu a silonkovému zboží zakoupit pytlík na praní spodního prádla (70,- Kč), který ochrání věci před možným poškozením v pračce. Podprsenka se v pračce lépe propere, prát max.na 30st, bez aviváže, ždímat na nízké otáčky. V pytlíku můžete prát i halenky a věci, se kterými se běžně trápíte u ručního praní.

Pánské spodní prádlo:


Udělejte radost i svým drahým polovičkám dárkem v podobě trenek Excelence (100,- Kč). Jedná se o pánské bezešvé prádlo z microfibry, v barvě černé a bílé. Dokonale přiléhá na tělo, díky nohavičce se pod oblekem neshrnuje, výborné i na běžné nošení a sport. Díky elastickým schopnostem se vždy dobře přizpůsobí na těle. Vyrábí se ve velikostech S/M = 48-50, M/L = 52-54, L/XL = 56-58. V současné době lze zakoupit za zaváděcí akční cenu 100,- Kč!!!

Co dělat, když si nevíte rady s výběrem spodního prádla?


Neváhejte a přijeďte za námi. Odborně Vám poradí naše asistentky, které jsou proškolené k prodeji spodního prádla. Zákaznice často pochybí zejména u zbytečně velkého obvodu podprsenky (prsa vyjíždí spodem), malého obvodu (prádlo vás zbytečně stahuje, což může vést i k bolestem hlavy a zad), malého košíčku ( prsa překypují z podprsenky), velkého košíčku ( prázdný prostor krabatí halenky) atd. Dobrá volba spodního prádla vám pomůže opticky schovat to, co nemusí být vidět a vykouzlit během chvilky to, co bývá snem mnoha žen bez plastických operací a bezbolestně!

Co dělat, když spodní prádlo nemáme zrovna na skladě v požadované velikosti či barvě?

Asistentka napíše objednávku, uvedete typ zboží, barvu, velikost, popis zboží co nejpřesněji, jméno, tel.číslo. Jakmile zboží dorazí do salonu, pošleme vám informační sms, zboží odložíme a 14 dnů ho pro vás rezervujeme. Pokud z nějakého důvodu nemůžete zboží do 14-ti dnů vyzvednout, kontaktujte nás a dohodneme se dle situace na prodloužení rezervace.

Můžete se více informovat na: caxa.asistentky@seznam.cz, naší specialistkou na spodní prádlo je především svatební asistentka Jana Vychodilová. Máte-li tedy nějaké speciální požadavky, kontaktujte ji a ona Vám velmi ráda poradí.