Prohlížíte pobočku
Olomouc
Navštivte také pobočku v Brně » CAXA BRNO

KONTAKT PROVOZOVNA OLOMOUC:
E-mail: caxa.asistentky@seznam.cz
 Tel: 608 858 985
Otevřeno: Po-Ne / 9:00-20:00
 

PRODEJ

Svatební šaty si u nás můžete také zakoupit. Výhodou je, že budete mít šaty svoje, tedy můžete je buď využít i na další příležitosti, případně prodat dále a nemusíte se obávat, že půjčené šaty zničíte. Mnohdy si můžete pořídit šaty vlastní za cenu půjčovného nebo jen o něco málo vyšší.

 U nás máte tyto možnosti :

 • Zakoupení nových svatebních šatů :

 • NOVINKA 2020 ! Vlastní nové svatební šaty do 15 tis.Kč.

  Vyberte si z nabídky šatů v níže uvedené fotogalerii. Tyto šaty si můžete prohlédnout a vyzkoušet v našich salonech, u každého modelu je uvedena  velikost, která je v salonu dostupná na vyzkoušení. Pokud nemáme zrovna tu, kterou potřebujete, můžete si vyzkoušet jiný model od stejného výrobce v potřebné velikosti a my Vám pak šaty, které si vyberete, objednáme zcela nové ve Vaší velikosti a jen pro Vás včetně doplňků, které si vyberete. Šaty, které máme v salonu, jsou dostupné pouze na zkoušení,výběr modelu a velikosti. Dostupný model si samozřejmě také můžete zapůjčit. 

  Dodací doba vybraných šatů se pohybuje dle výrobce od 2 do 8 týdnů. Termín dodání upřesníme u  konkrétních poptávek. K šatům si můžete zakoupit také vhodnou novou spodničku, závoj, kabátek či jiné doplňky, které si můžete vybrat z katalogu. U každé fotografie najdete prodejní cenu šatů, velikost dostupnou v salonu, výši půjčovného u daného modelu, seznam velikostí, které je možné objednat , dostupné barvy a dobu dodání.
 • Vyberte si šaty z kolekce, která je dostupná v salonu k zapůjčení NOVÉ šaty, na které prozatím nemáme rezervace. Šaty můžete mít hned a upravíme Vám je dle potřeby, ale samozřejmě v rámci možných mezí . Cena za zakoupení šatů se pohybuje okolo 2 - 3 násobku půjčovného, tedy stojí-li půjčovné např. 10000 Kč, prodejní cena za šaty bude mezi 20000 - 30000 Kč. Přesnou cenu stanovíme individuálně dle poptávky.
 • Vyberte si v salonu šaty, které se Vám líbí, ale již na ně máme rezervaci anebo Vám nesedí velikost. Šaty Vám objednáme v potřebné velikosti přímo pro Vás. Obvykle jsme schopni objednat pouze šaty z aktuální nebo loňské kolekce, starší modely již výrobci nevyrábějí. Dodací doba se pohybuje okolo 2-3 měsíců a cena takových šatů je obvykle 2,5 až 3 násobek půjčovného.
 • Netrváte na nových šatech :

 • Vyberte si z našeho výprodeje, nabízíme velké množství šatů za velmi nízké ceny od 999 do 9999 Kč. Všechny šaty jsou v použitelném stavu a za poplatek Vám je upravíme, vypereme a připravíme na svatbu  . Aktualizovanou nabídku najdete v sekci VÝPRODEJ . /svatba/svatebni-saty/vyprodej-svatebnich-satu
 • Vyberte si z kolekce, která je dostupná v salonu k zapůjčení  šaty, které již nejsou nové a byly  půjčené, nicméně jsou v dobrém stavu. Cenu poptávaných šatů stanovíme obratem po konzultaci s vedením s ohledem na jejich stav a počet zápůjček. U některých šatů bez rezervací aktuálně v salonu dostupných k prodeji je prodejní cena uvedena.
 • Nutno vědět :

 • V případě , že si zakoupíte šaty, které jsou v salonu k dispozici, a budete požadovat úpravy, požadujeme úhradu šatů ve výš 100% před zahájením úprav.
 • V případě, že si objednáte nové šaty na míru, požadujeme při objednávce platbu ve výši 50% prodejní ceny.
 • Pokud si najdete na webu našich dodavatelů šaty, které nemáme k dispozici v salonech, ale Vy po nich toužíte a chcete si je zakoupit, i ty Vám můžeme objednat. Tyto poptávky směřujte na e-mail info@caxa.cz.
Vyberte filtr pro velikost: 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 70, 110, všechny
Znáte-li kód šatů, zadejte zde:
Galerie pro pobočku OLOMOUC:
220 cm spodnička 2 kruhy270 cm spodnička 2 kruhy320 cm spodnička 2 kruhyARIZONA ARIZONA ARIZONA BLANCABLANCABLANCACASSANDRACASSANDRACASSANDRACOSMA COSMACOSMADALILADALILADALILAHARMONIAHARMONIAHARMONIA + E265 boleroHARMONIA + E265 boleroHARMONIA + E269 boleroHARMONIA + E269 boleroHARMONIA + E280 boleroHARMONIA + E280 boleroHARMONIA + E280 boleroIMPERIAIMPERIAIMPERIAJOSEPHINEJOSEPHINEJOSEPHINELETIZIALETIZIALETIZIANALANALANALANATURA NATURA NATURA OPHELIAOPHELIAOPHELIAREBECAREBECAREBECARIVIERARIVIERARIVIERASAMANTA SAMANTA SCARLETT SCARLETT TIFFANY TIFFANY TRINITY TRINITY TRINITY závoj S218závoj S218závoj S226závoj S227závoj S238závoj S238závoj S242závoj S261závoj S280závoj S280závoj S303