608 85 89 85
608 85 89 85     caxa.asistentky@seznam.cz

Svatební centrum CAXA - vše pro Vaši svatbu!

Svatební salon Caxa  byl založen v roce 2000 původně jako malá půjčovna svatebních šatů  tehdy v domácím prostředí. Postupem času se rozšířil díky přízni zákazníků do dnešních rozměrů  a dnes si tak můžete vybrat své vysněné svatební šaty, společenské šaty, oblečení pro pány či další svatební zboží a služby v naší prodejně o celkové rozloze 800 m2.  Neustále se snažíme naši práci zdokonalovat a naši nabídku rozšiřovat, a proto si u nás můžete pořídit:

OD SVATEBNÍCH ŠATŮ AŽ PO SVATBU NA KLÍČ

Náš svatební salon spolupracuje s mnoha renomovanými dodavateli a svatebními agenturami,  které Vám zajistí vše potřebné pro Vaši svatbu.

OBJEDNEJTE SI SVOJI NÁVŠTĚVU U NÁS

Před návštěvou našeho salonu si předem dohodněte termín schůzky telefonicky na naší recepci . Ve většině případů e náš kalendář plný a bývá obtížné věnovat se neobjednaným zákazníkům.  Obsloužíme Vás rádi i bez objednání,  avšak v případě většího množství zákazníků upřednostnujeme objednané klienty. Vzhledem k tomu, že klientů máme opravdu hodně,   rezervaci termínu rozhodně doporučujeme ve Vašem vlastním zájmu!

VYPLATÍ SE PŘIJET DO OLOMOUCE!

Jste z daleka? I přesto se Vám vyplatí k nám přijet. Využijte našich stálých akcí a slev a ušetříte. Navíc seženete vše pod jednou střechou. Dovolte nám postarat se i o Váš velký den!

Co u nás najdete?

1. Široký sortiment svatebních šatů, zboží a služeb pod jednou střechou ve výborné kvalitě  
    za cenu dostupnou pro každého zákazníka.
 
2. Individuální  a trpělivý přístup našich svatebních asistentek ke každému zákazníkovi. 

Zde na našich stránkách najdete ucelenou nabídku veškerého našeho sortimentu a služeb, odpovědi na nejčastější otázky, ve fotogaleriích pak naleznete naši kompletní a aktualizovanou nabídku svatebních šatů i společenských šatů, dekorací, obleků, zboží apod. včetně dostupných velikostí, cen atd.  

Ve Článcích najdete rady, tipy či návody například jak a kdy vybírat svatební šaty, společenské šaty,  jaký zvolit pánský oblek, jakou svatební výzdobu apod.

PŮJČOVNÉ SVATEBNÍCH ŠATŮ od 8 000 do 16 000 Kč

Nabízíme svatební šaty světoznámých značek v cenových relacích, které splní požadavky na jakýkoli Váš rozpočet.  Zajišťujeme  půjčování svatebních šatů všech velikostí - od velikostí 28 až po svatební šaty XXL či těhotenské svatební šaty. Šaty si u nás můžete ale také zakoupit.  Svatební šaty doplňuje další svatební nabídka,  ze které můžeme jmenovat například svatební výzdobu, svatební dekorace, svatební oznámení, snubní prsteny či různé  další svatební zboží.

Půjčujeme  také: společenské a plesové šaty, pánské obleky, obleky pro děti, šaty pro družičky.

V našem salonu se nachází největší prodejna pánského sortimentu v regionu CAXA MEN. 

Svatební centrum CAXA se těší na Vaši návštěvu.
Přejeme Vám příjemný a ničím nerušený výběr svatebních šatů i všeho ostatního!

SVATEBNÍ CENTRUM CAXA - PLNÍME VAŠE SNY !

!!! Veškeré fotografie a texty použité na těchto webových stránkách jsou chráněny autorskými právy a jejich zneužití, použití  či kopírování bez souhlasu majitele podléhá platným zákonům ČR.

UPOZORNĚNÍ: Na zkoušení a výběr je nutné se vždy předem telefonicky objednat!