608 85 89 85
608 85 89 85     caxa.asistentky@seznam.cz

Jak funguje výběr svatebních šatů

Objednejte si termín zkoušení svatebních šatů předem !

Na svatební šaty kladou nevěsty při přípravě svatby obvykle největší důraz. Snad každá malá holka sní o tom, jaké to bude a jaké šaty bude mít na sobě, až se jednou bude vdávat. Čím víc se náš velký den blíží, tím víc se snažíme, aby všechno bylo dokonalé. Svatební šaty obzvlášť. Bude to přece Váš den. Budete středem pozornosti a budete se cítit jako princezna - obletovaná a obdivovaná.    

Pro to, abyste si z naší nabídky mohla vybrat šaty Vašich snů, se snažíme dělat maximum. Neustále nakupujeme nové modely a rozšiřujeme celý sortiment tak, abyste u nás, ve Svatebním centru CAXA, našla vše pro Vaši svatbu pod jednou střechou. Šaty, které nabízíme, proto vždy odpovídají aktuálním svatebním trendům a požadavkům. 
 
Současná nabídka našeho svatebního salonu čítá okolo 1000 modelů  svatebních šatů různých stylů, barev a velikostí. Svatební šaty si můžete zapůjčit za půjčovné, kterése pohybuje řádově od  5 000 do 16 000 Kč dle výrobce. Šaty si u nás můžete také zakoupit, a to jak použité za cenu půjčovného či podobnou , tak i nové v různých cenových relacích. Naše svatební šaty doplňujeme několikrát za rok a v naší nabídce se objevují stále nové a nové modely svatebních šatů. Také stále nabízíme zajímavé akce a slevy pro nevěsty.  

Jak správně vybírat svatební šaty?

Každá nevěsta má samozřejmě jiné představy a požadavky, jak mají svatební šaty vypadat. Je ale několik základních pravidel, kterých by se měla držet, jako například postava, kterou jí příroda nadělila, barva vlasů a barva pleti (ne každému sluší právě bílé svatební šaty), výška postavy korespondující také s výškou ženicha a další faktory. V našem salonu Vám rádi s výběrem poradíme a vhodné šaty Vám doporučíme.

Rozhodně příliš nedoporučujeme soustředit se při vybírání na určitý typ šatů, pokud nejste modelkovský typ, kterému sluší opravdu cokoli. Svatební šaty nejsou běžné oblečení a je třeba vybírat zkoušením. Při výběru šatů samozřejmě můžete asistentce sdělit, co by se Vám líbilo, ale rozhodně se nebraňte tomu vyzkoušet různé styly šatů, abyste viděla, co Vám nejvíc padne. Velmi často se stává, že to, co jste původně nechtěla, je v závěru to nejlepší a to, co jste si přinesla na obrázku, Vám vůbec nesluší. Naše asistentky jsou opravdu zkušené, znají šaty, které nabízíme, vědí na jakou postavu a výšku jsou šité a dokáží Vám poradit.

Kdy vybírat svatební šaty?

Přestože nabídka našeho svatebního salonu je opravdu velká, pokud chcete mít větší výběr nebo jste si vybrali termín svatby, který je více frekventovaný, doporučujeme vybírat svatební šaty s dostatečným časovým předstihem. Ideální doba je 4-6 měsíců předem, jsou ale nevěsty, které si svatební šaty vybírají i 9 měsíců před svatbou a naopak jiné, které přijdou svatební šaty vybrat třeba týden před ní. Vzhledem k naší početné nabídce určitě není problém vybrat si svatební šaty těsně před svatbou.

Musíte se objednat, pokud si u nás chcete svatební šaty vyzkoušet?

Pokud nás chcete navštívit a vyzkoušet si svatební šaty, je potřeba se předem  objednat u nás na recepci telefonicky na čísle
608 858 985. Vyhnete se tak případnému čekání či odmítnutí ve frekventovaných obdobích a bude pro Vás rezervován čas potřebný k výběru šatů či jiných služeb. Buďte prosím ohleduplné a na sjednanou schůzku se dostavte včas. Pokud nemůžete nebo nechcete, je slušnost schůzku telefonicky zrušit a přenechat místo jiné nevěstě, která čeká na volný termín. Při výběru svatebních šatů se Vám bude věnovat některá naše svatební asistentka. Společně vyzkoušíte svatební šaty, které si  předtím   třeba vytipujete  z našeho webu, a také Vám nabídne k vyzkoušení svatební šaty, které se jí budou zdát pro Vás vhodné. Vaše svatební asistentka Vám pomůže i s dalšími věcmi ohledně Vaší svatby a bude se o Vás starat po celou dobu Vašich svatebních příprav.

Budete něco za zkoušení platit ?

Ano, vzhledem k tomu, že šaty se zkoušením opotřebovávají a zkoušení je služba jako každá jiná, je nutno za ni zaplatit. Nejsme klasický obchod, kde si šaty vybíráte sami, máte k dispozici asistentku a také kávu či vodu zdarma, k tomu navíc exkluzivní prostředí a opravdu velký výběr. Myslíme, že kdo si šaty vybrat chce, má u nás opravdu téměř 100% šanci. Rozhodně nechceme fungovat jako zkušebna zdarma toho, co mi sluší, pro ty nevěsty, které si chtějí nechat šaty ušít. Prosím, respektujte tento fakt a neblokujte zbytečně místo nevěstám, které mají zájem o naše služby. Samozřejmě pokud si u nás šaty rezervujete, neplatíte poplatek žádný.

Za zkoušení zaplatíte jednorázový poplatek 500 Kč v hotovosti. Zkouška je omezena na maximálně 2 hodiny. I když budete zkoušet jen hodinu, zaplatíte poplatek stejný. Proto doporučujeme využít určeného času, který je pro Vás rezervován. Pokud si šaty vyberete a zamluvíte, máte k dobru další hodinu na doladění detailů či výběr dalších potřebných věcí. V tomto případě platíte pouze rezervační poplatek na šaty ve výši 5000 Kč a poplatek za zkoušení se neúčtuje žádný. Potřebujete-li čas na rozmyšlenou, zaplatíte poplatek za zkoušení a vrátíte-li se do 3 měsíců šaty závazně rezervovat, zaplacený poplatek Vám bude odečten od zálohy zaplacené v rámci rezervační smlouvy. Poplatky uhrazené za zkoušení v brněnském salonu nelze odečítat v tom olomouckém a naopak. 

UPOZORNĚNÍ: Na zkoušení a výběr je nutné se vždy předem telefonicky objednat!