608 85 89 85
608 85 89 85     caxa.asistentky@seznam.cz

Akce a slevy

Pro naše zákazníky nabízíme aktuálně tyto akce a slevy:

ŠATY NA PŘEVLEČENÍ ZDARMA 

Při rezervaci savatebních šatů u nás Vám zapůjčíme zdarma tzv. popůlnoční šaty. Vybrat si můžete z krátkých bílých či jiných společenských šatů v hodnotě půjčovného do 2000 Kč . Pokud se ze svatebních šatů převlékat nechcete, můžete si místo popůlnočních šatů půjčit budoir župánek a využít jej například na focení svatebních příprav či svatební noc. 

10% SLEVA NA SNUBNÍ PRSTENY

Pokud jste si u nás zakoupila či zapůjčila svatební šaty, můžete čerpat slevu ve výši 10% na snubní prsteny RÝDL či RETOFY, které nabízíme k prodeji v našem salonu. Prodejní ceny v našem salon jsou stejné jako internetové ceny jmenovaných výrobců, máte tedy jedinečnou příležitost získat slevu 10% touto cestou. Průměrná cena prstenů se pohybuje okolo 20 - 30 tis. Kč za pár. Na výběr máte z mnoha vzorů, které si můžete osobně prohlédnout v našich vzorkovnicích. 

KE SVATEBNÍM ŠATŮM PODVAZEK a SPODNICE ZDARMA

Každá nevěsta od nás při zapůjčení svatebních šatů automaticky získá zapůjčení spodnice  zdarma + jako dárek svatební podvazek .

2 KUPONY NA 50% SLEVU NA SPOLEČENSKÉ ŠATY

Při podpisu smlouvy o zapůjčení svatebních šatů od nás každá nevěsta obdrží 2x KUPON NA SLEVU VE VÝŠI 50% na zapůjčení dámských společenských šatů na daný termín svatby. Tuto slevu můžete  využít například na zapůjčení kostýmku pro maminku, šatů pro svědkyni apod..
 

TANEČNÍ ŠKOLA PROGRES OLOMOUC

10% SLEVA na zapůjčení společenských šatů či obleku  pro účastníky taneční školy Progres Olomouc. Platnost akce  neomezeně
Akce je platná při předložení průkazky tanečního kursu.
UPOZORNĚNÍ: Na zkoušení a výběr je nutné se vždy předem telefonicky objednat!